λεωφορείο Διαδρομή Ε14 - Ε14: ΥΠ.ΠΑΙΔΕΙΑΣ → ΟΑΚΑ → ΣΥΝΤΑΓΜΑ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΑΙΔΕΙΑΣ
- 2 - ΡΕΜΑ
- 3 - ΡΕΜΑ
- 4 - ΝΕΡΑΝΤΖΙΩΤΙΣΣΑ
- 5 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
- 6 - ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 7 - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
- 8 - ΕΡΑΤΩ
- 9 - ΝΕΡΑΤΖΙΩΤΙΣΣΑ-ΑΠΟΒΙΒΑΣΗ
- 10 - 1η ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 11 - ΦΑΡΟΣ
- 12 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
- 13 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ
- 14 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ
- 15 - ΡΗΓΙΛΛΗΣ
- 16 - Σύνταγμα
- 17 -
- 18 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΣ
- 19 - ΡΗΓΙΛΛΗΣ