λεωφορείο Διαδρομή Β9 - Β9 ΧΑΛΚΟΚΟΝΔΥΛΗ - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ - ΝΕΑ ΚΗΦΙΣΙΑ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΜΑΝΗΣ
- 2 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 3 -
- 4 - ΠΛ.ΒΑΘΗΣ
- 5 -
- 6 -
- 7 -
- 8 -
- 9 -
- 10 -
- 11 -
- 12 -
- 13 -
- 14 -
- 15 -
- 16 -
- 17 -
- 18 -
- 19 -
- 20 -
- 21 -
- 22 -
- 23 -
- 24 -
- 25 - ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
- 26 - ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ
- 27 - ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
- 28 - ΑΓ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
- 29 -
- 30 -
- 31 -
- 32 -
- 33 - ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 34 - ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 35 - ΗΡΩΔΕΙΟ
- 36 - ΗΡΩΔΕΙΟ
- 37 - ΚΑΝΑΚΗ
- 38 - ΚΑΝΑΚΗ
- 39 - ΠΛ. ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 40 - ΠΛ. ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 41 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 42 -
- 43 -
- 44 - ΚΟΜΠΑΡΣΙΤΑ
- 45 - ΕΣΠΕΡΟΣ
- 46 - ΕΡΓΑΤΙΚΕΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 47 -
- 48 - ΗΒΗΣ
- 49 - ΠΛ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
- 50 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 51 - ΓΥΜΝΑΣΤ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
- 52 - ΚΛΙΝΙΚΗ
- 53 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 54 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 55 - ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
- 56 - 1η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 57 - 2η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 58 - 3η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 59 - 4η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 60 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 61 - ΜΕΤΑΞΑ
- 62 - ΔΙΑΚΟΥ
- 63 - Η.Σ.Α.Π
- 64 - 1η ΟΘΩΝΟΣ
- 65 - 2η ΟΘΩΝΟΣ
- 66 - 3η ΟΘΩΝΟΣ
- 67 - 4η ΟΘΩΝΟΣ
- 68 - ΚΑΛΥΦΤΑΚΗ
- 69 - 1η ΛΥΡΑ
- 70 - 2η ΛΥΡΑ
- 71 - ΧΕΛΙΔΟΝΟΥΣ
- 72 - ΠΗΓΑΣΟΥ
- 73 - ΠΛ.ΕΛΑΙΩΝ
- 74 - ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟΣ
- 75 - ΤΕΡΜΑ
- 76 - ΠΛ.ΕΛΑΙΩΝ
- 77 - ΔΗΜΗΤΡΑΣ
- 78 - ΚΗΦΙΣΟΥ
- 79 - ΧΕΛΙΔΟΝΟΥΣ
- 80 - 2η ΛΥΡΑ
- 81 - 1η ΛΥΡΑ
- 82 - ΠΑΛ.ΤΕΡΜΑ
- 83 - ΠΑΠΑΓΟΥ
- 84 - ΜΠΟΤΣΑΡΗ
- 85 - ΧΑΜΠΑΚΗ
- 86 - ΓΕΦΥΡΑ
- 87 - ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
- 88 - ΗΛΕΚΤΡ.ΣΤΑΘΜΟΣ
- 89 - 1η ΟΘΩΝΟΣ
- 90 - 2η ΟΘΩΝΟΣ
- 91 - ΜΕΤΑΞΑ
- 92 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 93 - 4η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 94 - 3η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 95 - 2η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 96 - 1η ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 97 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
- 98 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 99 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 100 - ΚΛΙΝΙΚΗ
- 101 - ΓΥΜΝΑΣΤ.ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
- 102 - ΠΛΑΣΤΗΡΑ
- 103 - ΗΡΩΩΝ
- 104 - ΚΟΡΑΗ
- 105 - ΗΒΗΣ
- 106 - ΓΕΦΥΡΑ
- 107 - ΕΡΓ.ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 108 - ΦΑΡΟΣ
- 109 - ΚΟΜΠΑΡΣΙΤΑ