λεωφορείο Διαδρομή Β5 - Β5: ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ → ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ → ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - 11η ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 2 - 10η ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 3 - ΤΟΜΠΡΑ
- 4 - 9η ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
- 5 - ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
- 6 - 8η ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
- 7 - 7η ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- 8 - 6η ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- 9 - 5η ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- 10 - ΣΤ.ΧΟΛΑΡΓΟΣ
- 11 - 4η ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- 12 - 3η ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- 13 - 2η ΧΟΛΑΡΓΟΥ
- 14 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΕΘΝ.ΑΜΥΝΑΣ
- 15 - ΓΕΝΙΚΟ ΚΡΑΤΙΚΟ
- 16 - ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
- 17 - ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
- 18 - ΤΡΙΚΑΛΩΝ
- 19 - ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ
- 20 - ΑΧΑΡΝΩΝ
- 21 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 22 -
- 23 - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 24 - 12η ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 25 - 9η ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 26 - 8η ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 27 - ΝΟΣ.ΘΩΡΑΚΟΣ
- 28 -
- 29 -
- 30 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
- 31 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ
- 32 - ΙΚΑ
- 33 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ
- 34 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ
- 35 - ΣΟΝΙΑ
- 36 - ΠΕΔΙΟΝ ΑΡΕΩΣ
- 37 -
- 38 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΜΕΤΡΟ ΚΑΤΕΧΑΚΗ
- 39 - ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
- 40 - ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ
- 41 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ