λεωφορείο Διαδρομή Β11 - Β11: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ → ΙΛΙΟΝ → ΠΛ. ΒΑΘΗ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ Α11 - Β11 / ΑΦΕΤΗΡΙΑ 747
- 2 - ΚΩΣΤΗ ΠΑΛΑΜΑ
- 3 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 4 - ΚΑΜΙΝΙΏΤΗ
- 5 - ΠΑΛΑΙΟ ΤΕΡΜΑ
- 6 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 7 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 8 - ΤΡΟΦΟ
- 9 - ΠΑΡΑΓΚΑ
- 10 - ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
- 11 - ΣΙΔΕΡΗ
- 12 - ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
- 13 - ΟΑΣΗ
- 14 -
- 15 - ΠΙΠΕΡΙΑ
- 16 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 17 - ΔΕΗ
- 18 - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
- 19 - ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 20 -
- 21 -
- 22 - ΤΡΕΙΣ ΓΕΦΥΡΕΣ
- 23 - ΒΡΕΤΤΟΥ
- 24 - ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΑ
- 25 - ΙΚΑ
- 26 - ΘΥΜΑΡΑΚΙΑ
- 27 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
- 28 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
- 29 - ΠΑΙΩΝΙΟΥ
- 30 - ΙΟΥΛΙΑΝΟΥ
- 31 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΘΗΣ
- 32 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ