λεωφορείο Διαδρομή - Α7 ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ (ΠΛ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ) -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΣΤΟΥΡΝΑΡΗ
- 2 - ΣΚΑΛΑΚΙΑ
- 3 - ΦΑΡΟΣ
- 4 - ΠΑΡΙΤΣΗ
- 5 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
- 6 - ΑΡΣΑΚΕΙΟ
- 7 - ΑΒΑΝΑ
- 8 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ
- 9 - ΣΕΡΡΩΝ
- 10 - ΣΙΔΕΡΑ
- 11 - ΥΓΕΙΑ
- 12 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 13 - ΓΑΡΔΕΝΙΑ
- 14 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
- 15 - ΑΓΟΡΑ
- 16 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
- 17 - ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
- 18 - ΧΕΙΜΑΡΑΣ
- 19 - ΟΤΕ
- 20 - ΗΒΗ
- 21 - ΚΑΝΑΤΑΔΙΚΑ
- 22 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 23 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
- 24 - ΑΓΓΕΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
- 25 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 26 - ΚΑΤ
- 27 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ
- 28 - ΠΛ.ΠΛΑΤΑΝΟΥ
- 29 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 30 - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΑ