λεωφορείο Διαδρομή Α3 - Α3: Γλυφάδα → ΑΚΑΔΗΜΙΑ (Μέσω ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ) - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 -
- 2 - ΤΕΡΜΑ
- 3 - ΝΑΥΣΙΚΑ
- 4 - ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- 5 - ΠΛ.ΓΛΥΦΑΔΑΣ
- 6 -
- 7 - ΤΡΑΠΕΖΑ
- 8 - ΤΑΤΑΚΗ
- 9 - ΠΑΝΔΡΟΣΟΥ
- 10 - ΟΜΗΡΟΥ
- 11 - ΑΝΘΕΩΝ
- 12 - ΑΡΙΣΤΙΠΠΟΥ
- 13 - ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
- 14 -
- 15 - ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ
- 16 -
- 17 - ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ
- 18 -
- 19 - ΡΟΔΟΠΗΣ
- 20 - ΙΣΜΗΝΗΣ
- 21 - ΓΕΦΥΡΑ
- 22 - ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ
- 23 - ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΒΑΣΗ
- 24 - ΛΑΒΑΣΣΑ
- 25 -
- 26 - 6η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 27 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
- 28 - 4η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 29 -
- 30 - 2η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 31 -
- 32 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 33 - ΚΟΝΤΟΠΗΓΑΔΟ-ΣΤ.ΑΛΙΜΟΣ
- 34 - ΑΝΕΜΩΝΑ
- 35 -
- 36 - ΝΟΡΜΑ
- 37 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
- 38 - ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΥ
- 39 - ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
- 40 - ΑΘΗΝΑΣ
- 41 - ΕΛΚΑ - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
- 42 -
- 43 - ΔΑΡΖΕΝΤΑ
- 44 -
- 45 - ΒΛΑΧΟΥ
- 46 -
- 47 - ΦΟΡΟΣ
- 48 -
- 49 - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ
- 50 -
- 51 - ΝΑΝΑ
- 52 -
- 53 - ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
- 54 -
- 55 - ΡΟΖΙΤΑ
- 56 - Α' ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ
- 57 - ΒΑΡΙΩΤΗ
- 58 - ΒΑΡΙΏΤΗ
- 59 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 60 - ΣΥΝΤΑΓΜΑ
- 61 - ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΜΟΥΣΕΙΟ
- 62 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ - ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ