λεωφορείο Διαδρομή A8 - Α8: ΜΑΡΟΥΣΙ → ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ → ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΡΕΜΑ
- 2 - ΡΕΜΑ
- 3 - ΗΒΗ
- 4 -
- 5 - ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- 6 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
- 7 - ΑΛΥΣΙΔΑ
- 8 - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ
- 9 - ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ
- 10 - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
- 11 - ΠΛ. ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ
- 12 - ΑΝΝΑ & ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΤΑ
- 13 - ΛΥΣΣΙΑΤΡΕΙΟ
- 14 - ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑ
- 15 - ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
- 16 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
- 17 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
- 18 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 19 - ΜΟΥΣΕΙΟ
- 20 - ΟΤΕ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
- 21 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
- 22 - ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
- 23 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
- 24 - ΚΑΛΛΙΦΡΟΝΑ
- 25 - ΛΥΣΣΙΑΤΡΕΙΟ
- 26 - ΑΝΝΑ & ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΟΥΤΑ
- 27 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΟΛΙΑΤΣΟΥ
- 28 - ΑΓΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
- 29 - ΚΛΩΝΑΡΙΔΟΥ
- 30 - ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ
- 31 - 9η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 32 - ΟΤΕ
- 33 - ΟΤΕ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ
- 34 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ ΠΕΥΚΑΚΙΩΝ
- 35 - ΕΡΙΟΥΡΓΕΙΑ
- 36 - ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
- 37 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
- 38 - ΑΝΑΤΟΛ.ΤΕΡΜΑΤ.ΣΤ.ΟΑΚΑ
- 39 - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
- 40 -
- 41 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ
- 42 - 9η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 43 - 8η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 44 - 7η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 45 - 6η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 46 - ΤΡΟΙΑΣ
- 47 - ΣΤ.ΠΡΟΑΣΤ.ΗΡΑΚΛΕΙΟ
- 48 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΕΥΚΗΣ
- 49 - 3η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 50 - 2η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 51 - ΑΣΤΕΡΙΑ
- 52 - ΖΕΦΥΡΟΣ
- 53 - ΣΙΔΕΡΑ
- 54 -
- 55 - ΟΤΕ
- 56 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 57 - ΕΡΙΟΥΡΓΕΙΑ
- 58 - ΣΤ. ΗΣΑΠ ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 59 - ΚΟΛΟΥΜΠΙΑ
- 60 - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 61 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 62 - ΕΦΟΡΙΑ
- 63 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 64 - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 65 - ΣΤ. ΗΣΑΠ ΠΕΡΙΣΣΟΣ
- 66 - 2η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 67 - 6η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 68 - 7η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 69 - 8η ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ
- 70 - 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ
- 71 - ΠΛ. ΑΜΕΡΙΚΗΣ
- 72 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗΣ
- 73 - ΟΤΕ ΠΕΔΙΟΥ ΑΡΕΩΣ