λεωφορείο Διαδρομή 891 - 891: ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ → ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ → ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΑΒΑΚΗ
- 2 - ΟΤΕ
- 3 - ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ
- 4 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 5 - ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
- 6 - ΣΤΡΟΦΗ ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ
- 7 - ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ
- 8 - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
- 9 - ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
- 10 - ΖΑΛΟΚΏΣΤΑ
- 11 - ΕΦΟΡΙΑ
- 12 -
- 13 - ΡΟΣΙΝΙΟΛ
- 14 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ
- 15 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
- 16 - ΞΑΝΘΙΠΠΗΣ
- 17 - ΣΙΔΕΡΑ
- 18 - ΧΡΗΣΤΟΜΑΝΟΥ
- 19 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ
- 20 - ΡΟΣΙΝΙΟΛ
- 21 - ΕΦΟΡΙΑ
- 22 - ΦΛΕΜΙΝΓΚ
- 23 - ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ
- 24 - ΑΓ.ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ
- 25 - ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ
- 26 - ΓΗΠΕΔΟ
- 27 - ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
- 28 - ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
- 29 - ΝΙΚΗΤΑΡΑ
- 30 - ΟΑΕΔ
- 31 - ΟΤΕ
- 32 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΑΒΑΚΗ
- 33 - ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ
- 34 - ΤΕΙ ΑΘΗΝΏΝ
- 35 - ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ
- 36 - 2η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 37 - 1η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 38 -
- 39 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ
- 40 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 41 - ΧΡΗΣΤΟΜΑΝΟΥ
- 42 - ΑΓ.ΜΕΛΕΤΙΟΥ
- 43 - ΚΕΝΝΕΝΤΥ
- 44 - ΚΑΒΑΛΑΣ
- 45 - ΑΓ.ΜΕΛΕΤΙΟΣ
- 46 - ΦΛΕΜΙΝΓΚ
- 47 - ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ
- 48 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 49 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 50 - ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
- 51 - ΑΙΓΑΛΕΩ
- 52 - ΜΠΑΡΟΥΤΑΔΙΚΟ
- 53 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ (ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ ΑΙΓΑΛΕΩ)