λεωφορείο Διαδρομή 879 - 879: ΕΛΕΥΣΙΝΑ → ΘΡΙΑΣΙΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ → ΑΧΑΡΝΑΙ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ
- 2 - ΠΑΡΑΛΙΑ
- 3 - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- 4 - ΠΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
- 5 - ΟΤΕ
- 6 - ΣΤΡΟΦΗ ΜΑΓΟΥΛΑΣ
- 7 - ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
- 8 - ΠΛ.ΑΝΩ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
- 9 - ΤΡΟΧΑΙΑ
- 10 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
- 11 - ΑΓΓΕΛΟΥ
- 12 - ΠΕΠΠΑ
- 13 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 14 - ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
- 15 - ΕΙΣΟΔ.ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ
- 16 - ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ
- 17 - ΚΟΚΚΙΝΗ ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 18 - ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 19 - ΒΙΟΠΛΑΣΤΙΚΗ
- 20 - ΓΕΡΜΑΝΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ
- 21 - ΣΤΡΟΦΗ ΨΑΡΙ
- 22 - ΓΕΦΥΡΑ
- 23 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 24 - 6η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 25 - 5η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 26 - 4η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 27 - 3η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 28 - 2η ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 29 - ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 30 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 31 - ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
- 32 - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
- 33 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
- 34 - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- 35 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 36 - 2η ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
- 37 - 3η ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
- 38 - 9η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 39 - 8η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 40 - 7η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 41 - 6η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 42 - 5η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 43 - 4η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 44 - 3η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 45 - 2η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 46 - 1η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 47 - 1η ΗΡΑΚΛΗΣ
- 48 - ΣΙΔΕΡΑ
- 49 - ΠΟΤΣΙΚΑ
- 50 - ΜΑΚ
- 51 - 4η MAK
- 52 - 3η ΜΑΚ
- 53 - 2η ΜΑΚ
- 54 - 1η ΜΑΚ
- 55 - 5η ΖΩΦΡΙΑΣ
- 56 - 4η ΖΩΦΡΙΑΣ
- 57 - 3η ΖΩΦΡΙΑΣ
- 58 - 2η ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 59 - ΑΥΛΩΝΙΤΗ
- 60 - 17η ΦΥΛΗΣ
- 61 - 18η ΦΥΛΗΣ
- 62 - 20η ΦΥΛΗΣ
- 63 - ΠΛ.ΕΘΝ.ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
- 64 - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
- 65 - ΠΑΡΝΗΘΟΣ
- 66 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 67 - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 68 - 1η ΛΙΜΝΗΣ
- 69 - 2η ΛΙΜΝΗΣ
- 70 - 3η ΛΙΜΝΗΣ
- 71 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 72 - ΦΥΤΑ
- 73 - ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
- 74 - ΠΑΛΑΙΟ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟ
- 75 - ΚΑΡΑΒΟΣ
- 76 - ΛΙΟΣΙΩΝ
- 77 - ΑΧΑΡΝΑΙ