λεωφορείο Διαδρομή 871 - 871:ΠΕΙΡΑΙΑΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑ (ΜΕΣΩ Λ. ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ) - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
- 2 - ΜΑΝΙΑΤΙΚΑ
- 3 - 2η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 4 - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ
- 5 - ΦΟΙΝΙΞ
- 6 - ΤΖΑΝΗ
- 7 - ΡΟΜΑΝΤΖΟ
- 8 - 1η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 9 - ΔΑΓΚΛΗ
- 10 - ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ
- 11 - ΣΧΟΛΗ ΝΑΥΠΗΓΩΝ
- 12 - ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ
- 13 - 1η ΠΑΛΑΣΚΑ
- 14 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ
- 15 - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟΥ
- 16 - ΤΕΛΩΝΕΙΟ
- 17 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
- 18 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
- 19 - 2η ΜΟΥΡΙΚΗ
- 20 - ΑΓΧΙΑΛΟΥ
- 21 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
- 22 - ΙΚΑ
- 23 - 4η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 24 - ΛΕΥΚΕΣ
- 25 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 26 - 3η ΜΟΥΡΙΚΗ
- 27 - ΚΑΠΕΤΑΝ ΓΕΡΜΑ
- 28 - ΤΕΡΜΑ
- 29 - ΛΙΜΑΝΑΚΙ
- 30 - 1η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 31 - 1η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 32 - ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ
- 33 - ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ
- 34 - ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΩΝ
- 35 - ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΕΙΑ
- 36 - ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΕΙΑ
- 37 -
- 38 - ΓΕΦΥΡΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
- 39 - ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΑ
- 40 - 25ης ΜΑΡΤΙΟΥ
- 41 - 2η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 42 - 1η ΜΟΥΡΙΚΗ
- 43 - ΧΑΛΥΨ
- 44 - ΤΕΡΜΑ 860
- 45 - ΕΞΟΔΟΣ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟΥ
- 46 - ΛΟΥΖΙΤΑΝΙΑ
- 47 - ΕΙΣΟΔΟΣ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟΥ
- 48 - 3η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 49 - ΣΧΟΛΕΙΟ