λεωφορείο Διαδρομή 866 - 866: ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ → ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ → ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΕΜΠΟΡΟΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
- 2 - ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟ
- 3 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ
- 4 - 1η ΑΓ.ΜΑΡΙΝΗΣ
- 5 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ
- 6 - 2η ΑΦΑΙΑΣ
- 7 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΠΑΛΑΣΚΑ
- 8 - ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑΣ
- 9 - ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΑ
- 10 - ΔΙΥΛΙΣΤΗΡΙΩΝ
- 11 - ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΕΙΑ
- 12 - ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΕΙΑ
- 13 -
- 14 - ΓΕΦΥΡΑ ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
- 15 - ΚΑΛΛΕΡΓΗ
- 16 - ΚΑΛΛΕΡΓΗ
- 17 - ΙΑΤΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 18 - ΜΥΛΩΝΑ
- 19 - ΠΛΑΤΕΙΑ
- 20 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 21 - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 22 - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
- 23 - ΔΟΙΡΑΝΗΣ
- 24 - ΡΟΔΟΥ
- 25 - ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ
- 26 - ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 27 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 28 - ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
- 29 - ΟΤΕ
- 30 - ΣΙΔΕΡΑ
- 31 - ΚΕΡΑΙΑ ΟΤΕ
- 32 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 33 - ΚΟΛΩΝΕΣ
- 34 - ΣΤΡΟΦΗ ΔΑΣΟΥΣ
- 35 - ΚΟΥΝΕΛΙΑ
- 36 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 37 - ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
- 38 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 39 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 40 - ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ
- 41 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 42 - ΚΟΥΝΕΛΙΑ
- 43 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 44 - ΣΤΡΟΦΗ ΔΑΣΟΥΣ
- 45 - ΚΟΛΩΝΕΣ
- 46 - ΔΙΟΜΗΔΕΙΟΣ
- 47 - ΨΥΧΙΑΤΡΕΙΟΝ - ΜΟΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
- 48 - ΜΟΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
- 49 - 1η ΑΦΑΙΑΣ
- 50 - 2η ΑΦΑΙΑΣ
- 51 - ΧΑΛΥΨ
- 52 - ΛΟΥΖΙΤΑΝΙΑ
- 53 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 54 - ΚΕΡΑΙΑ ΟΤΕ
- 55 - ΝΙΚΗΤΑΡΑ
- 56 - ΣΙΔΕΡΑ
- 57 - ΟΤΕ
- 58 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 59 - ΠΑΛΑΙΟ ΤΕΡΜΑ
- 60 - ΔΟΙΡΑΝΗΣ
- 61 - ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
- 62 - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 63 - ΦΥΛΗΣ
- 64 - ΠΛΑΤΕΙΑ
- 65 - ΜΥΛΩΝΑ