λεωφορείο Διαδρομή 860 - 860: ΣΧΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ → ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
- 2 - ΨΥΓΕΙΑ
- 3 - ΜΑΝΟΥ
- 4 - ΚΑΠΗ
- 5 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 6 - ΠΕΡΙΚΛΕΟΥΣ
- 7 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΡΕΝΤΗ
- 8 - ΣΙΔΕΡΑ
- 9 - ΦΡΑΓΚΟΥ
- 10 - ΑΡΑΠΗ
- 11 - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
- 12 - 1η ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
- 13 - ΥΔΡΑΣ
- 14 - ΑΣΤΡΟ
- 15 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
- 16 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΤΕΓΗ
- 17 -
- 18 -
- 19 -
- 20 - ΣΑΜΟΥ
- 21 - ΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣ
- 22 - ΓΗΠΕΔΟ
- 23 - ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
- 24 - ΧΕΙΜΑΡΑΣ
- 25 - ΟΛΥΜΠΟΥ
- 26 - ΠΛΑΣΤΙΓΓΕΣ
- 27 - ΜΕΘΕΝΙΤΗ
- 28 - ΘΗΒΩΝ
- 29 - ΑΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
- 30 - ΤΡΑΠΕΖΑ
- 31 - ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΤΣΏΝΗ
- 32 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 33 - ΜΑΚΡΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ
- 34 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
- 35 -
- 36 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 37 - ΚΟΡΑΗ
- 38 -
- 39 - ΣΤΡΟΦΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
- 40 - ΡΙΟ
- 41 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 42 - ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 43 -
- 44 - ΕΡΕΧΘΕΙΟΥ
- 45 - Π.ΜΕΛΑ
- 46 - ΚΡΑΤΙΚΟ
- 47 - ΚΡΑΤΙΚΟ
- 48 - 1η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 49 - 2η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 50 - ΕΞΟΔΟΣ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟΥ
- 51 - 1η ΒΙΠΑΣ
- 52 - 4η ΒΙΠΑΣ
- 53 - 2η ΒΙΠΑΣ
- 54 - 3η ΒΙΠΑΣ
- 55 - ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ
- 56 - ΔΕΠΑ
- 57 - 3η ΣΧΙΣΤΟΥ