λεωφορείο Διαδρομή 860 - 860: ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ → ΣΧΙΣΤΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
- 2 -
- 3 - ΚΑΠΗ
- 4 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ ΡΕΝΤΗ
- 5 - ΣΙΔΕΡΑ
- 6 - ΦΡΑΓΚΟΥ
- 7 - ΑΡΑΠΗ
- 8 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 9 - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
- 10 -
- 11 - ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 12 - ΣΟΛΩΜΟΥ
- 13 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 14 - ΡΙΟ
- 15 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 16 - 2η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 17 - 3η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 18 - ΕΙΣΟΔΟΣ ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟΥ
- 19 - ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΑ
- 20 - ΤΕΡΜΑ 860
- 21 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
- 22 - ΕΡΕΧΘΕΙΟΥ
- 23 -
- 24 - ΠΑΛΑΙΟ ΤΕΡΜΑ
- 25 -
- 26 -
- 27 -
- 28 - ΠΛ.ΑΡΕΩΣ
- 29 - ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ
- 30 - ΨΥΓΕΙΑ
- 31 - ΜΟΣΧΑΤΟ
- 32 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 33 - ΣΙΔΕΡΑ
- 34 - ΑΣΤΡΟ
- 35 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
- 36 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΤΕΓΗ
- 37 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 38 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 39 - ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 40 - ΣΑΜΟΥ
- 41 -
- 42 - ΓΗΠΕΔΟ
- 43 - ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ
- 44 - ΧΕΙΜΑΡΑΣ
- 45 - ΚΡΑΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
- 46 - ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ
- 47 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
- 48 - ΔΕΛΤΑ
- 49 - ΓΕΦΥΡΑ
- 50 - ΑΠΟΒΙΒΑΣΗ
- 51 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 52 - 1η ΣΧΙΣΤΟΥ
- 53 - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟ ΠΑΡΚΟ