λεωφορείο Διαδρομή 859 - 859: Πειραιάς → Δεξαμενές → Πειραιάς - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 -
- 3 - ΤΕΛΩΝΕΙΟ
- 4 -
- 5 - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 6 - 2ας ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ)
- 7 -
- 8 - ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
- 9 -
- 10 - ΠΛ.ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
- 11 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ
- 12 - ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
- 13 - ΟΣΕ
- 14 -
- 15 - ΟΙΚΙΣΜΟΙ
- 16 -
- 17 - ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ
- 18 -
- 19 - ΝΕΟΙ ΟΙΚΙΣΜΟΙ
- 20 -
- 21 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟΥ
- 22 -
- 23 - ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
- 24 -
- 25 - ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
- 26 -
- 27 - ΗΡΏΩΝ
- 28 -
- 29 - ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 30 -
- 31 - ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
- 32 -
- 33 - ΤΕΡΜΑ
- 34 -
- 35 - ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
- 36 -
- 37 - ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
- 38 -
- 39 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 40 -
- 41 - ΑΓΙΟΥ ΦΑΝΟΥΡΙΟΥ
- 42 -
- 43 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 44 -
- 45 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 46 -
- 47 - ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ
- 48 -
- 49 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 50 - ΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
- 51 - ΤΕΛΩΝΕΙΟ (ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ)
- 52 -
- 53 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ
- 54 -
- 55 - ΠΛ.ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
- 56 -
- 57 - ΑΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
- 58 -
- 59 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ
- 60 -
- 61 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 62 - ΤΕΛΩΝΕΙΟ
- 63 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 64 - ΣΤ.ΜΕΤΡΟ ΠΕΙΡΑΙΑΣ