λεωφορείο Διαδρομή 825 - 825: ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ → ΠΕΙΡΑΙΑΣ Β → ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΝΕΑΠΟΛΗ
- 2 - ΠΑΛ.ΤΕΡΜΑ
- 3 - 1η ΓΚΟΥΡΑ
- 4 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ
- 5 - 2η ΓΚΟΥΡΑ
- 6 - 3η ΓΚΟΥΡΑ
- 7 - ΚΩΣΤΗ ΠΑΛΑΜΑ
- 8 - ΣΑΓΙΟΝΑΡΑ
- 9 - ΣΠΑΘΑ
- 10 - ΓΗΠΕΔΟ
- 11 - ΤΡΟΙΑΣ
- 12 - ΣΑΜΟΥ
- 13 - ΑΓ.ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 14 - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- 15 - ΒΑΦΕΙΑ
- 16 - ΕΒΓΑ
- 17 - ΑΜΦΙΑΛΗ
- 18 - ΠΑΛΑΙΟ ΤΕΡΜΑ
- 19 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΜΦΙΑΛΗΣ
- 20 - ΣΟΛΩΜΟΥ
- 21 - ΝΕΡΟ
- 22 - ΡΟΜΑΝΤΖΟ
- 23 - ΤΖΑΝΗ
- 24 - ΨΑΡΩΝ
- 25 - ΧΟΡΜΟΒΙΤΟΥ
- 26 - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 27 - ΔΕΡΒΕΝΑΚΙΩΝ
- 28 - ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑΣ
- 29 - ΣΙΔΕΡΑ
- 30 - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΣ
- 31 - ΚΑΣΤΟΡΟΣ
- 32 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ
- 33 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
- 34 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ
- 35 - ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ
- 36 - ΑΓΙΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
- 37 - ΓΕΦΥΡΑ
- 38 - ΚΟΣΤΑΛ
- 39 - ΠΑΡΘΕΝΗ
- 40 - ΑΓΧΙΑΛΟΥ
- 41 - ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ
- 42 - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ
- 43 - ΑΛΣΟΣ
- 44 - ΤΖΑΝΗ
- 45 - ΡΟΜΑΝΤΖΟ
- 46 - ΑΓ.ΣΟΦΙΑ
- 47 - ΣΤΡΟΦΗ
- 48 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 49 - ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 50 - ΒΑΛΤΕΤΣΙΟΥ
- 51 - ΑΜΑΖΩΝΩΝ
- 52 - ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗ
- 53 - ΣΑΜΟΥ
- 54 - ΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣ
- 55 - ΓΗΠΕΔΟ
- 56 - ΣΤΡΟΦΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
- 57 - ΠΛ.ΑΝΑΛΗΨΕΩΣ
- 58 - ΣΤΡΟΦΗ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ