λεωφορείο Διαδρομή 803 - 803: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ → ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 -
- 2 - ΤΕΡΜΑ
- 3 -
- 4 -
- 5 - ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ
- 6 -
- 7 - ΥΔΡΑΣ
- 8 -
- 9 - ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
- 10 -
- 11 - ΣΥΡΟΥ
- 12 -
- 13 - 1η ΑΘΗΝΑΣ
- 14 -
- 15 - 2η ΑΘΗΝΑΣ
- 16 -
- 17 - ΚΟΝΤΟΛΕΟΝΤΟΣ
- 18 -
- 19 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
- 20 -
- 21 - ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ
- 22 - ΜΥΛΩΝΑ
- 23 - ΟΤΕ (ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ)
- 24 -
- 25 - ΓΕΦΥΡΑ
- 26 -
- 27 - ΛΕΩΝΙΔΑ
- 28 -
- 29 - ΑΝΟΙΞΗ
- 30 -
- 31 - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- 32 -
- 33 - ΚΕΡΑΣΟΥΝΤΟΣ
- 34 -
- 35 - ΑΤΤΙΚ
- 36 -
- 37 - ΧΙΟΥ
- 38 -
- 39 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 40 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ
- 41 -
- 42 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΑΒΑΚΗ
- 43 -
- 44 - ΟΤΕ
- 45 -
- 46 - ΜΠΑΡΟΥΤΑΔΙΚΟ
- 47 -
- 48 - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΣ
- 49 -
- 50 - ΕΣΤΑΥΡΩΜΕΝΟΣ
- 51 -
- 52 - ΜΠΟΤΣΑΡΗ
- 53 -
- 54 - ΑΛΑΤΣΑΤΩΝ
- 55 -
- 56 - ΚΟΡΑΗ
- 57 -
- 58 - 1η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΏΝ
- 59 -
- 60 - ΜΙΝΩΟΣ
- 61 -
- 62 - 2η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΏΝ
- 63 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 64 - ΘΕΟΧΑΡΑΚΗ
- 65 - ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
- 66 - ΓΕΦΥΡΑ
- 67 - Γ'ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ
- 68 - ΟΑΕΔ
- 69 - ΠΛΑΣΤΙΓΓΕΣ
- 70 - ΜΕΘΕΝΙΤΗ
- 71 - ΑΣΠΡΑ ΧΏΜΑΤΑ
- 72 - ΜΕΛΙΣΣΑ
- 73 - ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
- 74 - ΣΤΡΟΦΗ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ
- 75 - ΕΛΛΗΝΙΣ
- 76 - ΑΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΟΣ
- 77 - ΑΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
- 78 - ΖΕΡΒΟΥ
- 79 - ΛΕΥΚΑ
- 80 - ΠΑΛΑΜΗΔΙΟΥ
- 81 - ΙΚΑ
- 82 - ΠΑΛΑΜΗΔΙΟΥ
- 83 - ΚΑΛΛΙΦΟΡΝΙΑ
- 84 - ΠΑΠΑΣΤΡΑΤΟΥ
- 85 - ΠΑΡΑΛΙΑ
- 86 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ
- 87 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
- 88 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ