λεωφορείο Διαδρομή 750 - 750: ΝΙΚΑΙΑ → ΣΤ. ΜΕΤΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ → ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΣΚΑΛΑΚΙΑ
- 2 - ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 3 - ΣΟΛΩΜΟΥ
- 4 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 5 - ΠΑΛΑΤΑΚΙ
- 6 - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
- 7 - ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
- 8 - ΠΗΓΑΔΑΚΙ
- 9 - ΚΑΜΠΙΝΓΚ
- 10 - ΚΑΜΠΙΝΓΚ
- 11 - ΕΛΑΙΏΝ
- 12 - ΕΛΑΙΏΝ
- 13 - ΠΑΛΑΤΑΚΙ
- 14 - ΚΕΔ
- 15 - ΡΙΟ
- 16 - 2η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ
- 17 - 1η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΩΝ
- 18 - ΚΟΡΑΗ
- 19 - ΜΠΟΤΣΑΡΗ
- 20 - ΡΗΓΑ ΦΕΡΑΙΟΥ
- 21 - ΜΑΡΑΘΏΝΟΣ
- 22 - ΠΥΛΗ ΚΕΔΒ
- 23 - ΘΗΒΏΝ
- 24 - ΣΚΑΛΑΚΙΑ
- 25 - Τ.Ε.Ι.
- 26 - ΠΗΓΑΔΑΚΙ
- 27 - ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
- 28 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 29 - ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΜΠΕΤΑΣ
- 30 -
- 31 - ΑΡΚΑΔΙΟΥ
- 32 - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- 33 - ΜΟΣΧΟΝΗΣΙΩΝ
- 34 - ΠΛ.ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ
- 35 - ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ
- 36 - ΡΙΟ
- 37 - ΣΙΦΝΟΥ
- 38 - ΑΓ. ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ
- 39 - ΚΑΤΡΑΚΕΙΟ
- 40 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
- 41 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 42 - ΛΑΟΔΙΚΕΙΑΣ
- 43 - ΤΕΡΜΑ
- 44 - ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ
- 45 - ΝΙΚΗΤΑΡΑ
- 46 - ΚΟΙΜΗΣΗ ΘΕΟΤΟΚΟΥ
- 47 - ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 48 - ΠΑΛ.ΤΕΡΜΑ
- 49 - ΔΗΜΟΣΘΕΝΟΥΣ
- 50 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 51 - ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
- 52 - ΜΑΡΙΝΟΥ ΑΝΤΥΠΑ
- 53 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ 856
- 54 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ 750