λεωφορείο Διαδρομή 619 - 619: Μεταμόρφωση → Σταθμός Άνω Πατησίων → Μεταμόρφωση - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 -
- 2 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 3 -
- 4 - ΔΕΡΒΕΝΙΩΝ
- 5 -
- 6 - ΠΟΣΕΙΔΏΝΟΣ
- 7 -
- 8 - ΣΑΜΟΥ
- 9 -
- 10 - ΦΩΚΙΔΟΣ
- 11 -
- 12 - ΒΛΑΧΟΥ
- 13 -
- 14 - ΑΡΤΗΣ
- 15 -
- 16 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 17 -
- 18 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 19 -
- 20 - ΕΣΠΕΡΟΣ
- 21 -
- 22 - ΤΡΩΑΔΟΣ
- 23 -
- 24 - ΑΛΣΟΣ
- 25 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 26 - ΠΛ. ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 27 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 28 - ΚΑΝΑΚΗ
- 29 - ΗΡΩΔΕΙΟ
- 30 - ΗΡΏΔΕΙΟ
- 31 - ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 32 - ΣΙΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 33 -
- 34 - ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ
- 35 -
- 36 - ΣΤ. ΗΣΑΠ
- 37 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
- 38 - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
- 39 - ΕΦΟΡΙΑ
- 40 - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
- 41 -
- 42 - ΣΤ. ΗΣΑΠ
- 43 -
- 44 - ΤΙΤΑΝ
- 45 -
- 46 - ΣΙΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 47 - ΗΡΩΔΕΙΟ
- 48 - ΗΡΏΔΕΙΟ
- 49 - ΚΑΝΑΚΗ
- 50 - ΠΛ. ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 51 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 52 -
- 53 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 54 -
- 55 - ΑΛΣΟΣ
- 56 -
- 57 - ΞΕΝΟΠΟΥΛΟΥ
- 58 -
- 59 - ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ
- 60 -
- 61 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 62 -
- 63 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 64 -
- 65 - ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΟΤΗΤΑΣ
- 66 -
- 67 - ΛΑΡΝΑΚΟΣ
- 68 -
- 69 - ΣΕΡΙΦΟΥ
- 70 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 71 -
- 72 - ΑΘΗΝΑΣ
- 73 -
- 74 - ΗΜΑΘΙΑΣ
- 75 -
- 76 - ΝΙΡΒΑΝΑ
- 77 -
- 78 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ