λεωφορείο Διαδρομή 605 - 605 ΠΕΡΙΣΣΟΣ - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - 9η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 3 - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
- 4 - 5η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 5 - 4η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 6 - 3η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 7 - 2η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 8 - 2η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 9 - 1η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 10 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 11 - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 12 - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 13 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 14 - 1η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 15 - 2η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 16 - 3η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 17 - 2η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 18 - 3η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 19 - 4η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 20 - 5η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 21 - ΒΡΥΟΥΛΩΝ
- 22 - 8η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 23 - 9η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 24 - 10η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 25 - ΣΤ. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
- 26 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ
- 27 - 10η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 28 - 9η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 29 - Ν. ΓΙΑΝΝΑ
- 30 - ΑΓ. ΟΛΓΑ
- 31 - ΒΡΥΟΥΛΩΝ
- 32 - ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ
- 33 - 5η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 34 - 4η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 35 - 3η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 36 - 2η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 37 - 1η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 38 - 3η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 39 - 2η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 40 - 1η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 41 - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 42 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 43 - ΕΦΟΡΙΑ
- 44 - ΑΝΩ ΠΑΤΗΣΙΑ
- 45 - ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
- 46 - ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ
- 47 - ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ
- 48 - 1η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 49 - 2η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 50 - 3η ΡΙΖΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 51 - 1η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 52 - 2η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 53 - 3η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 54 - 4η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 55 - 5η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 56 - ΣΤ. ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
- 57 - 6η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 58 - 7η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 59 - 8η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 60 - 9η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 61 - 10η ΠΕΡΙΣΣΟΥ
- 62 - ΠΕΡΙΣΣΟΣ