λεωφορείο Διαδρομή 536 - 536: ΖΗΡΙΝΕΙΟ → ΔΙΟΝΥΣΟΣ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ
- 3 - ΠΛ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 4 - ΠΛΑΤ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 5 - ΟΘΩΝΟΣ
- 6 - ΜΑΡΚΕΤΟΥ
- 7 - ΚΑΝΑΡΗ
- 8 - ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ
- 9 - ΦΑΡΟΣ
- 10 - ΕΡΥΘΡΑΙΑ
- 11 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 12 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 13 - ΚΑΣΤΡΙ
- 14 - ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ
- 15 - ΦΟΡΟΣ
- 16 - 4η ΕΚΑΛΗΣ
- 17 - 5η ΕΚΑΛΗΣ
- 18 - 6η ΕΚΑΛΗΣ
- 19 - 7η ΕΚΑΛΗΣ
- 20 - ΠΛ.ΚΕΝΝΕΝΤΥ
- 21 - ΠΛ.ΒΑΣ.ΠΑΥΛΟΥ
- 22 - ΠΛ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 23 - ΝΑΡΚΙΣΣΟΣ
- 24 - ΠΛ.ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ
- 25 - 1η ΔΙΟΝΥΣΟΥ
- 26 - 2η ΔΙΟΝΥΣΟΥ
- 27 - ΡΕΑ
- 28 - 3η ΠΡΟΦ.ΗΛΙΑ
- 29 - ΑΜΑΔΡΥΑΔΩΝ
- 30 - 5η ΒΕΝΖΙΝΗ
- 31 - 6η ΕΚΟ
- 32 - 7η ΤΥΠΕΤ
- 33 - 8η ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- 34 - 1η ΚΥΔΩΝΙΩΝ
- 35 - 2η ΚΥΔΩΝΙΩΝ
- 36 - 3η ΚΥΔΩΝΙΩΝ
- 37 - 2η ΚΥΔΩΝΙΩΝ
- 38 - 1η ΚΥΔΩΝΙΩΝ
- 39 - 11η ΛΑΤΟΜΕΙΑ
- 40 - 1η ΑΙΟΛΙΔΟΣ
- 41 - ΑΙΟΛΙΔΟΣ
- 42 - ΑΓ.ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ
- 43 - ΚΙΟΥ
- 44 - 14η ΦΟΥΡΝΟΣ
- 45 - ΣΤΡΑΤΩΝΕΣ
- 46 - ΣΤΡΑΤΩΝΕΣ
- 47 - 1η ΡΑΠΕΝΤΩΣΑΣ
- 48 - 2η ΡΑΠΕΝΤΩΣΑΣ
- 49 - ΣΤΡΟΦΗ
- 50 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 51 - ΔΙΟΝΥΣΟΥ
- 52 - ΤΕΡΜΑ