λεωφορείο Διαδρομή 535A - 535A: ΖΗΡΙΝΕΙΟ → ΚΑΛΕΤΖΙ → ΖΗΡΙΝΕΙΟ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ
- 3 - ΠΛ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 4 - ΟΘΩΝΟΣ
- 5 - ΜΑΡΚΕΤΟΥ
- 6 - ΚΑΝΑΡΗ
- 7 - ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ
- 8 - ΦΑΡΟΣ
- 9 - ΕΡΥΘΡΑΙΑ
- 10 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 11 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 12 - ΚΑΣΤΡΙ
- 13 - ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ
- 14 - ΦΟΡΟΣ
- 15 - 4η ΕΚΑΛΗΣ
- 16 - 5η ΕΚΑΛΗΣ
- 17 - 6η ΕΚΑΛΗΣ
- 18 - 7η ΕΚΑΛΗΣ
- 19 - ΠΛ.ΚΕΝΝΕΝΤΥ
- 20 - ΠΑΡΝΗΘΟΣ
- 21 - 1η ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΟΣ
- 22 - 2η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 23 - 2η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 24 - ΤΕΡΜΑ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 25 - ΑΡΧΙΜΗΔΟΥΣ
- 26 - ΘΡΑΚΗΣ
- 27 - ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
- 28 - ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
- 29 - ΝΕΑ ΕΚΑΛΗ
- 30 - Δ.Ε.Η
- 31 - 3η ΑΝΟΙΞΕΩΣ
- 32 - 4η ΑΝΟΙΞΕΩΣ
- 33 - Ο.Τ.Ε.
- 34 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 35 - ΜΠΑΡΜΠΑΛΑΜΠΡΟΥ
- 36 - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 37 - ΠΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- 38 - 1η ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 39 - ΤΥΠΕΤ
- 40 - ΠΑΛ.ΤΕΡΜΑ
- 41 - ΕΥΞ.ΠΟΝΤΟΥ
- 42 - ΑΓ.ΣΟΦΙΑ
- 43 - ΤΕΡΜΑ
- 44 - ΤΥΠΕΤ
- 45 - ΔΙΑΚΟΥ
- 46 - ΠΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- 47 - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 48 - ΜΠΑΡΜΠΑΛΑΜΠΡΟΥ
- 49 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 50 - Ο.Τ.Ε
- 51 - ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ
- 52 - 4η ΑΝΟΙΞΕΩΣ
- 53 - 3η ΑΝΟΙΞΕΩΣ
- 54 - Δ.Ε.Η
- 55 - ΑΓΑΜΕΜΝΟΝΟΣ
- 56 - ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
- 57 - ΑΓ.ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
- 58 - ΘΡΑΚΗΣ
- 59 - ΑΡΧΙΜΗΔΟΥΣ
- 60 - ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑ
- 61 - 2η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 62 - 2η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 63 - 1η ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 64 - ΠΛ.ΒΑΣ.ΠΑΥΛΟΥ
- 65 - ΠΛ.ΚΕΝΝΕΝΤΥ
- 66 - ΔΙΑΝΙΤΑ
- 67 - 6η ΕΚΑΛΗΣ
- 68 - 5η ΕΚΑΛΗΣ
- 69 - 4η ΕΚΑΛΗΣ
- 70 - ΦΟΡΟΣ
- 71 - ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ
- 72 - ΚΑΣΤΡΙ
- 73 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 74 - ΠΛ.ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ
- 75 - ΕΡΥΘΡΑΙΑ
- 76 - ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ
- 77 - ΚΑΝΑΡΗ
- 78 - ΜΑΡΚΕΤΟΥ
- 79 - ΟΘΩΝΟΣ
- 80 - ΠΛ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 81 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ
- 82 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 83 - ΠΛΑΤ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 84 - Ελλάς Χελιώτη ΚΞΓ