λεωφορείο Διαδρομή 509 - 509: ΖΗΡΙΝΕΙΟ → ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ → ΚΡΥΟΝΕΡΙ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - ΖΗΡΙΝΕΙΟ
- 3 - ΠΛ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 4 - ΟΘΩΝΟΣ
- 5 - ΜΑΡΚΕΤΟΥ
- 6 - ΚΑΝΑΡΗ
- 7 - ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ
- 8 - ΦΑΡΟΣ
- 9 - ΕΡΥΘΡΑΙΑ
- 10 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 11 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 12 - ΚΑΣΤΡΙ
- 13 - ΑΝΤΙΓΟΝΗΣ
- 14 - ΦΟΡΟΣ
- 15 - 4η ΕΚΑΛΗΣ
- 16 - 5η ΕΚΑΛΗΣ
- 17 - 6η ΕΚΑΛΗΣ
- 18 - ΠΛ.ΚΕΝΝΕΝΤΥ
- 19 - ΠΛ.ΒΑΣ.ΠΑΥΛΟΥ
- 20 - ΠΛ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 21 - ΝΑΡΚΙΣΣΟΣ
- 22 - ΠΛ.ΝΑΡΚΙΣΣΟΥ
- 23 - ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 24 - ΖΑΝΝΕΙΟ
- 25 - ΔΡΟΣΙΑ
- 26 - ΑΡΣΑΚΕΙΟ
- 27 - ΑΓ.ΘΕΟΔΩΡΟΙ
- 28 - ΒΑΡΒΑΡΕΣΟΥ
- 29 - Ο.Τ.Ε.
- 30 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 31 - ΜΠΑΡΜΠΑΛΑΜΠΡΟΥ
- 32 - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 33 - ΠΛ.ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ
- 34 - 2η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 35 - 3η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 36 - 4η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 37 - 5η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 38 - 6η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 39 -
- 40 - 8η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 41 - 9η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 42 - 10η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 43 - 11η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 44 - 12η ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ
- 45 - 13η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 46 - ΝΕΑ ΠΛΑΤΕΙΑ
- 47 - 7η ΕΚΑΛΗΣ
- 48 - ΠΛΑΤ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
- 49 - ΣΙΔΕΡΑ
- 50 - 1η ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
- 51 - Ελλάς Χελιώτη ΚΞΓ