λεωφορείο Διαδρομή 421 - 421: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ → ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 2 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 3 - ΓΑΡΥΤΤΟΥ
- 4 - ΜΕΤΡΟ
- 5 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ
- 6 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
- 7 - ΠΛ. ΦΛΥΑΣ
- 8 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 9 - ΟΤΕ
- 10 - ΠΛ. ΔΟΥΡΟΥ
- 11 - ΠΛ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
- 12 - ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ
- 13 - ΑΒΕΡΩΦ
- 14 - ΑΓ. ΑΝΝΗΣ
- 15 - ΣΙΔΕΡΑ
- 16 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 17 - ΛΑΥΡΙΟΥ
- 18 - ΑΓΟΡΑ
- 19 - ΤΗΝΟΥ
- 20 - ΚΟΛΟΝΕΣ
- 21 - ΝΟΤΑΡΑ
- 22 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 23 - 5η ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ
- 24 - 4η ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ
- 25 - ΕΜ. ΠΑΠΠΑ
- 26 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
- 27 - ΓΕΦΥΡΑ
- 28 - ΛΥΚΕΙΟ
- 29 - ΕΜΠ.ΚΕΝΤΡΟ
- 30 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 31 - ΜΠΙΜΠΙΖΑ
- 32 - ΣΙΔΕΡΑ
- 33 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
- 34 - ΛΑΥΡΙΟΥ
- 35 - ΑΓΟΡΑ
- 36 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ
- 37 - ΙΚΑ
- 38 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
- 39 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 40 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 41 - ΓΑΡΥΤΤΟΥ
- 42 - ΜΕΤΡΟ
- 43 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ
- 44 - ΠΛ. ΦΛΥΑΣ
- 45 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 46 - ΟΤΕ
- 47 - ΠΛ. ΔΟΥΡΟΥ
- 48 - ΠΛ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
- 49 - ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ
- 50 - ΑΒΕΡΩΦ
- 51 - ΑΓ. ΑΝΝΗΣ
- 52 - ΣΙΔΕΡΑ
- 53 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 54 - ΤΗΝΟΥ
- 55 - ΚΟΛΟΝΕΣ
- 56 - ΝΟΤΑΡΑ
- 57 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 58 - 5η ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ
- 59 - 4η ΚΑΛΟΓΡΕΖΑΣ
- 60 - ΕΜ. ΠΑΠΠΑ
- 61 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ
- 62 - ΙΚΑ
- 63 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 64 - ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
- 65 -
- 66 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 67 - ΠΛ. ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 68 - ΚΑΝΑΚΗ
- 69 - ΗΡΩΔΕΙΟ
- 70 - ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 71 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
- 72 - ΓΕΦΥΡΑ
- 73 - ΛΥΚΕΙΟ
- 74 - ΕΜΠ.ΚΕΝΤΡΟ
- 75 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 76 - ΜΠΙΜΠΙΖΑ
- 77 - ΣΙΔΕΡΑ
- 78 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ