λεωφορείο Διαδρομή 319 - 319: ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΕΚΠΤ. ΧΩΡΙΟ ΣΠΑΤΑ → ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ
- 2 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 3 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 4 - ΣΤΡΟΦΗ
- 5 - Ο.Τ.Ε
- 6 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ
- 7 - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 8 - ΑΤΤΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 9 - 3η ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 10 - 2η ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 11 - 1η ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 12 - ΠΕΤΣΑ
- 13 - ΠΕΥΚΟ
- 14 - ΓΙΑΝΝΑ
- 15 - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
- 16 - ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
- 17 - ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
- 18 - 1η ΝΟΜΑΡΧΙΑ
- 19 - ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 20 - ΤΣΙΡΙΚΟΥ
- 21 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 22 - ΤΗΝΟΥ
- 23 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 24 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 25 - ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ
- 26 - ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ
- 27 - ΓΕΦΥΡΑ
- 28 - ΠΥΡΓΟΣ
- 29 - 1η ΓΕΡΑΚΑ
- 30 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 31 - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ
- 32 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 33 - ΚΕΑΣ
- 34 - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 35 - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 36 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 37 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
- 38 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 39 - ΚΑΡΑΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 40 - ΧΡΥΣ.ΣΜΥΡΝΗΣ
- 41 - ΚΕΑΣ
- 42 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 43 - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ
- 44 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 45 - 2η ΓΕΡΑΚΑ
- 46 - Β.ΡΩΤΑ
- 47 - 1η ΓΕΡΑΚΑ
- 48 - ΠΥΡΓΟΣ
- 49 - ΓΕΦΥΡΑ
- 50 - ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ
- 51 - ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ
- 52 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 53 - ΤΗΝΟΥ
- 54 - ΟΑΕΔ
- 55 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 56 - ΤΣΙΡΙΚΟΥ
- 57 - ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 58 - ΝΟΜΑΡΧΙΑ
- 59 - ΠΛΟΥΤΑΡΧΟΥ
- 60 - ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗ
- 61 - ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ
- 62 - ΓΙΑΝΝΑ
- 63 - ΜΟΝΑΞΙΑ
- 64 - ΠΟΥΛΑΚΗ
- 65 - 1η ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 66 - 2η ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 67 - 3η ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΠΑΡΚΟ
- 68 - ΗΡΟΔΟΤΟΥ
- 69 - ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ
- 70 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 71 - ΧΡΙΣΤΟΣ
- 72 - ΒΡΥΣΗ
- 73 - ΠΑΝΑΓΙΑ
- 74 - ΠΛΑΤΕΙΑ
- 75 - ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ
- 76 - ΚΕΚΡΟΠΟΣ
- 77 - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
- 78 - 2η ΓΕΡΑΚΑ
- 79 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 80 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ