λεωφορείο Διαδρομή 316 - 316: ΑΡΤΕΜΙΣ → ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
- 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΥ
- 3 - ΤΑΒΕΡΝΑ
- 4 - 1η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 5 - 2η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 6 - 3η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 7 - 4η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 8 - 5η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 9 - 6η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 10 - 7η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 11 - 8η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 12 - 9η ΥΠΑΠΑΝΤΗΣ
- 13 - ΜΑΚΡΗ
- 14 - ΧΑΡΟΥΛΑ
- 15 - ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
- 16 - ΟΤΕ
- 17 - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- 18 - ΓΙΟΥΡΓΑ
- 19 - ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗΣ
- 20 - ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
- 21 - ΑΠΟΣΠΟΡΗ
- 22 - ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΣ ΘΥΡΩΡΩΝ
- 23 - 2η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 24 - 1η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 25 - ΚΟΛΙΚΡΕΠΙ
- 26 - ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ
- 27 - ΤΑΧ.ΘΥΡΙΔΕΣ
- 28 - ΑΓ.ΠΕΤΡΟΣ
- 29 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 30 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 31 - ΣΤΡΟΦΗ
- 32 - Ο.Τ.Ε
- 33 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ
- 34 - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 35 - ΓΗΠΕΔΟ
- 36 - ΖΩΗ
- 37 - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 38 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 39 - ΑΓ.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
- 40 - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ
- 41 - ΞΗΡΟΤΥΡΙ
- 42 - ΓΑΒΑΛΑ
- 43 - ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
- 44 - ΤΑΒΕΡΝΑ
- 45 - ΕΦΟΡΙΑ
- 46 - ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ
- 47 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 48 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 49 - ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ
- 50 - ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ
- 51 - ΓΕΦΥΡΑ
- 52 - ΠΥΡΓΟΣ
- 53 - 1η ΓΕΡΑΚΑ
- 54 - 2η ΓΕΡΑΚΑ
- 55 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 56 - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ
- 57 - ΣΤΑΥΡΟΣ
- 58 - ΓΕΛΑΔΑΚΗ
- 59 - ΔΗΜΗΤΡΑΣ
- 60 - IKA
- 61 - ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
- 62 - ΕΡΤ
- 63 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 64 - 11η ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 65 - ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ
- 66 - ΤΟΜΠΡΑ
- 67 - 9η ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
- 68 - ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
- 69 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 70 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΛΗΝΗΣ