λεωφορείο Διαδρομή - 307: ΣΤ. Δ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΓΛ. ΝΕΡΑ → ΠΡΟΑΣΤ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
- 2 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 3 - ΚΑΡΑΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 4 - ΧΡΥΣ.ΣΜΥΡΝΗΣ
- 5 - ΚΕΑΣ
- 6 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 7 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 8 - ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 9 - ΓΡ.ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
- 10 - ΠΛ.ΕΛ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
- 11 - ΑΓ.ΤΡΙΑΔΟΣ
- 12 - ΒΥΤΙΝΗΣ
- 13 - ΣΑΛΩΝΑ
- 14 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 15 - ΤΡΙΓΩΝΟ
- 16 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
- 17 - ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
- 18 - ΛΕΥΚΑΔΟΣ
- 19 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 20 - ΞΑΝΘΟΥ
- 21 - 3η ΓΛΥΚΏΝ ΝΕΡΏΝ
- 22 - 4η ΣΤΡΑΤΏΝΕΣ
- 23 - 5η ΓΛΥΚΏΝ ΝΕΡΏΝ
- 24 - ΒΥΘΟΥΛΚΑ
- 25 - ΣΚΕΠΗ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
- 26 - ΛΑΓΟΥ
- 27 - ΣΚΙΑΔΑ
- 28 - ΔΙΑΔ.ΚΩΝ/ΝΟΥ
- 29 - 1η ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
- 30 - 2η ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
- 31 - 3η ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
- 32 - 1η ΤΣΙΜΗΝΗ
- 33 - 2η ΤΣΙΜΗΝΗ
- 34 - ΣΤΑΜΟΥ
- 35 - 1η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 36 - 2η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 37 - 3η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 38 - 4η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 39 - 5η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 40 - 6η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 41 - ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ 1
- 42 - ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ