λεωφορείο Διαδρομή - 307: ΠΡΟΑΣΤ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ → ΓΛ. ΝΕΡΑ → ΣΤ. Δ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ
- 2 - 6η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 3 - 5η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 4 - 4η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 5 - 3η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 6 - 2η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 7 - 1η Λ.ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 8 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
- 9 - ΑΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
- 10 - ΒΑΣΙΛΕΩΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- 11 - ΑΤΤΙΚΗΣ
- 12 - 3η ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
- 13 - 2η ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
- 14 - ΣΙΝΕ ΠΑΙΑΝΙΑ
- 15 - ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ
- 16 - ΛΙΟΤΡΙΒΙ
- 17 - ΚΗΠΟΣ ΚΑΝΑΚΗ
- 18 - ΛΑΓΟΥ
- 19 - ΣΚΕΠΗ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
- 20 - ΒΥΘΟΥΛΚΑ
- 21 - 5η ΓΛΥΚΏΝ ΝΕΡΏΝ
- 22 - 4η ΣΤΡΑΤΏΝΕΣ
- 23 - 3η ΓΛΥΚΏΝ ΝΕΡΏΝ
- 24 - ΤΡΟΧΑΙΑ
- 25 - ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
- 26 - ΚΟΡΥΤΣΑΣ
- 27 - ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
- 28 - ΑΓ. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
- 29 - ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΕΩΣ
- 30 - ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
- 31 - ΤΡΙΓΩΝΟ
- 32 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 33 - ΣΑΛΩΝΑ
- 34 - ΒΥΤΙΝΗΣ
- 35 - ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ
- 36 - ΓΡ.ΑΥΞΕΝΤΙΟΥ
- 37 - ΚΥΠΡΟΥ
- 38 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 39 - ΝΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ
- 40 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 41 - ΚΕΑΣ
- 42 - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 43 - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 44 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 45 - ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ