λεωφορείο Διαδρομή 306 - 306: ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΔΗΜΠΑΛΑΝΑ ΓΕΡΑΚΑ → ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
- 2 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 3 - ΕΘΝΟΣ
- 4 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΟΥΣ
- 5 - ΗΡΑΣ
- 6 - ΑΡΕΩΣ
- 7 - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
- 8 - ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΟΝΟΣ
- 9 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
- 10 - ΕΘΝ.ΤΡΑΠΕΖΑ
- 11 - ΚΑΛΥΜΝΟΥ
- 12 - ΚΕΡΟΥ
- 13 - ΕΒΡΟΥ
- 14 - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 15 - 1η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 16 - 2η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 17 - 3η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 18 - 4η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 19 - ΠΑΡΑΣΧΟΥ
- 20 - ΤΕΡΜΑ
- 21 - ΨΥΧΑΡΗ
- 22 - 3η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 23 - 2η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 24 - 1η ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 25 - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 26 - ΕΒΡΟΥ
- 27 - ΠΑΞΩΝ
- 28 - ΚΑΛΥΜΝΟΥ
- 29 - ΣΠΟΡΑΔΩΝ
- 30 - ΕΘΝ.ΤΡΑΠΕΖΑ
- 31 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
- 32 - ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝΟΣ
- 33 - ΦΙΛΙΠΠΟΥ
- 34 - ΕΣΤΙΑΣ
- 35 - ΕΥΤΕΡΠΗΣ
- 36 - ΔΡΟΣΙΑΣ
- 37 - ΓΕΩΡ.ΓΕΝΝΗΜΑΤΑ
- 38 - ΕΘΝΟΣ
- 39 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 40 - ΧΙΟΥ