λεωφορείο Διαδρομή 305 - 305: ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ → ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ) -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - ΣΤΑΘΜΟ ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
- 3 - 9η ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
- 4 - ΤΟΜΠΡΑ
- 5 - 11η ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 6 - 12η ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 7 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 8 - ΕΡΤ
- 9 - ΙΚΑ
- 10 - ΔΗΜΗΤΡΑΣ
- 11 - ΓΕΛΑΔΑΚΗ
- 12 - ΣΤΑΥΡΟΣ
- 13 - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ
- 14 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 15 - 2η ΓΕΡΑΚΑ
- 16 - Β.ΡΩΤΑ
- 17 - 1η ΓΕΡΑΚΑ
- 18 - ΠΥΡΓΟΣ
- 19 - ΓΕΦΥΡΑ
- 20 - ΑΣΥΡΜΑΤΟΣ
- 21 - ΣΙΝΕ ΠΑΛΛΗΝΗ
- 22 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 23 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 24 - ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ
- 25 - ΕΦΟΡΙΑ
- 26 - ΤΑΒΕΡΝΑ
- 27 - ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
- 28 - ΓΑΒΑΛΑ
- 29 - ΞΗΡΟΤΥΡΙ
- 30 - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ
- 31 - ΕΙΚΟΝΟΣΤΑΣΙ
- 32 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 33 - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 34 - ΖΩΗΣ
- 35 - ΓΗΠΕΔΟ
- 36 - ΧΡΙΣΤΟΣ
- 37 - ΒΡΥΣΗ
- 38 - ΠΑΝΑΓΙΑ
- 39 - ΠΛΑΤΕΙΑ
- 40 - ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ
- 41 - ΚΕΚΡΟΠΟΣ
- 42 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 43 - ΑΓ.ΠΕΤΡΟΣ
- 44 - ΤΑΧ.ΘΥΡΙΔΕΣ
- 45 - ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ
- 46 - ΚΟΛΙΚΡΕΠΙ
- 47 - 1η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 48 - 2η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 49 - ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΣ ΘΥΡΩΡΩΝ
- 50 - ΑΠΟΣΠΟΡΗ
- 51 - ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
- 52 - ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗ
- 53 - ΓΙΟΥΡΓΑ
- 54 - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- 55 - ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
- 56 - ΧΑΡΟΥΛΑ
- 57 - ΜΑΚΡΗ
- 58 - ΣΤΡΟΦΗ
- 59 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 60 - ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑ
- 61 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 62 - ΤΟΥΝΤΑ
- 63 - ΔΗΜΟΤΙΚΑ ΙΑΤΡΕΙΑ
- 64 - ΠΑΛ.ΤΕΡΜΑ
- 65 - ΔΑΙΔΑΛΟΥ
- 66 - ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΥ
- 67 - ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
- 68 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΛΛΗΝΗΣ
- 69 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ