λεωφορείο Διαδρομή 304 - 304: ΑΡΤΕΜΙΣ (ΒΡΑΥΡΩΝΑ) → ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ 304 ΣΤ.316 ΑΦΕΤ.323
- 2 - 12η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 3 - 11η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 4 - 10η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 5 - 9η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 6 - 8η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 7 - 7η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 8 - 6η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 9 - 5η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 10 - 4η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 11 - 3η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 12 - 2η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 13 - 1η ΒΡΑΥΡΩΝΟΣ
- 14 - ΣΤΡΟΦΗ
- 15 - ΜΑΚΡΗ
- 16 - ΧΑΡΟΥΛΑ
- 17 - ΞΕΝΟΦΩΝΤΟΣ
- 18 - ΟΤΕ
- 19 - ΑΓ.ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ
- 20 - ΓΙΟΥΡΓΑ
- 21 - ΑΓ.ΚΥΡΙΑΚΗΣ
- 22 - ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
- 23 - ΑΠΟΣΠΟΡΗ
- 24 - ΣΥΝΑΙΤΕΡΙΣΜΟΣ ΘΥΡΩΡΩΝ
- 25 - 2η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 26 - 1η ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 27 - ΚΟΛΙΚΡΕΠΙ
- 28 - ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΣ
- 29 - ΤΑΧ.ΘΥΡΙΔΕΣ
- 30 - ΑΓ.ΠΕΤΡΟΣ
- 31 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 32 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 33 - ΣΤΡΟΦΗ
- 34 - Ο.Τ.Ε
- 35 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΛΑΣΤΗΡΑ
- 36 - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 37 - ΓΗΠΕΔΟ
- 38 - ΖΩΗ
- 39 - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 40 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 41 - ΑΓ.ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
- 42 - ΚΑΤΣΑΟΥΝΗ
- 43 - ΞΗΡΟΤΥΡΙ
- 44 - ΓΑΒΑΛΑ
- 45 - ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
- 46 - ΠΡΕΜΙΞ
- 47 - ΦΥΤΩΡΙΟ
- 48 - ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
- 49 - 2η ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΑΓΙΑΣ
- 50 - 1η ΠΑΛΛΗΝΗ
- 51 - 2η ΠΑΛΛΗΝΗ
- 52 - ΡΕΚΟΡ
- 53 - ΜΙΛΗΣΗ
- 54 - ΣΟΛΩΜΟΥ
- 55 - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
- 56 - ΚΑΖΑΝΤΖΑΚΗ
- 57 - ΒΙΚΕΛΑ
- 58 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 59 - ΓΑΖΗ
- 60 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 61 - ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗ
- 62 - ΣΤΑΥΡΟΣ
- 63 - ΓΕΛΑΔΑΚΗ
- 64 - ΔΗΜΗΤΡΑΣ
- 65 - IKA
- 66 - ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
- 67 - ΕΡΤ
- 68 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 69 - 11η ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
- 70 - ΜΙΛΤΙΑΔΟΥ
- 71 - ΤΟΜΠΡΑ
- 72 - 9η ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ
- 73 - ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
- 74 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ