λεωφορείο Διαδρομή 301B - 301B: ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΠΕΝΤΕΛΗ → ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ -
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΠΛ.ΧΑΡΑΥΓΗΣ
- 2 - ΦΙΛΩΝΟΣ
- 3 - 1η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 4 - 2η ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ
- 5 - ΟΜΗΡΟΥ
- 6 - 3η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 7 - 4η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 8 - ΑΝΘΕΩΝ
- 9 - ΑΙΓΙΟΥ
- 10 - 9η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 11 - 8η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 12 - 7η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 13 - ΑΙΔΗΨΟΥ
- 14 - ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
- 15 - ΓΡΑΒΙΑΣ
- 16 - ΑΙΣΩΠΟΥ
- 17 - ΓΑΛΗΝΗΣ
- 18 - 4η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 19 - 3η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 20 - 2η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 21 - 1η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 22 - ΑΛ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
- 23 - ΦΑΜΑΡ
- 24 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 25 - ΓΕΦΥΡΑ
- 26 - ΠΥΡΓΟΣ
- 27 - ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ
- 28 - ΕΒΡΟΥ
- 29 - ΑΙΤΩΛΙΑΣ
- 30 - ΣΥΡΟΥ
- 31 - ΝΙΚΗΤΑΡΑ
- 32 - ΜΑΡΚΟΥ ΜΠΟΤΣΑΡΗ
- 33 - ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ
- 34 - ΚΕΑΣ
- 35 - ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 36 - ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 37 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 38 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΟΥΚΙΣΣΗΣ ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
- 39 - ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ
- 40 - ΚΑΡΑΟΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 41 - ΧΡΥΣ.ΣΜΥΡΝΗΣ
- 42 - ΚΕΑΣ
- 43 - ΚΛΕΙΣΘΕΝΟΥΣ
- 44 - 1η ΓΑΡΓΗΤΤΟΥ
- 45 - ΚΑΛΑΒΡΥΤΩΝ
- 46 - ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ
- 47 - ΘΕΟΛΟΓΟΥ
- 48 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 49 - ΚΟΙΜ.ΘΕΟΤΟΚΟΥ
- 50 - ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
- 51 - 2η ΓΕΡΑΚΑ
- 52 - 1η ΓΕΡΑΚΑ
- 53 - ΠΥΡΓΟΣ
- 54 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 55 - ΦΑΜΑΡ
- 56 - ΑΛ. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ
- 57 - 1η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 58 - 2η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 59 - 3η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 60 - 4η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 61 - 5η ΜΟΝΑΣΤΗΡΙ
- 62 - 6η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 63 - 7η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 64 - 9η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 65 - 10η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 66 - 11η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 67 - 12η ΑΝΘΟΥΣΑΣ
- 68 - ΓΗΠΕΔΟ
- 69 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 70 - ΤΕΡΜΑ ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 71 - 4η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 72 - 3η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 73 - 2η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 74 - 1η ΚΑΛΛΙΣΙΩΝ
- 75 - ΦΙΛΩΝΟΣ