λεωφορείο Διαδρομή 218 - 218: Σταθμός Δάφνη → Πειραιάς - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ
- 2 -
- 3 - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- 4 -
- 5 - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
- 6 -
- 7 - ΑΛΚΙΝΟΟΥ
- 8 -
- 9 - ΜΩΡΙΑ
- 10 -
- 11 - ΚΑΤΡΙΒΑΝΟΥ
- 12 -
- 13 - ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΝΑΣ
- 14 -
- 15 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 16 -
- 17 - ΠΡΟΣΚΟΠΩΝ
- 18 -
- 19 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
- 20 -
- 21 - ΦΑΡΟΥ
- 22 -
- 23 - 6η ΑΙΓΑΙΟΥ
- 24 -
- 25 - 7η ΑΙΓΑΙΟΥ
- 26 -
- 27 - 8η ΑΙΓΑΙΟΥ
- 28 -
- 29 - ΛΟΥΤΡΑ
- 30 -
- 31 - 9η ΑΡΤΑΚΗΣ
- 32 -
- 33 - ΑΓΙΑΣ ΦΩΤΕΙΝΗΣ
- 34 -
- 35 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
- 36 -
- 37 - ΘΡΑΚΗΣ
- 38 -
- 39 - ΣΤΡΟΦΗ
- 40 -
- 41 - ΙΚΑ
- 42 -
- 43 - ΟΤΕ
- 44 -
- 45 - ΔΕΗ
- 46 -
- 47 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΔΑΒΑΚΗ
- 48 -
- 49 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΥΠΡΟΥ
- 50 -
- 51 - ΗΣΑΠ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
- 52 - ΚΟΝΙΤΣΗΣ
- 53 -
- 54 - ΠΛΩΜΑΡΙΟΥ
- 55 -
- 56 - ΤΑΞΙΑΡΧΩΝ
- 57 -
- 58 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 59 -
- 60 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 61 -
- 62 - ΗΣΑΠ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
- 63 -
- 64 - ΑΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
- 65 -
- 66 - ΤΡΑΠΕΖΑ
- 67 -
- 68 - ΜΑΝΟΥ
- 69 -
- 70 - ΠΟΥΠΟΥ
- 71 -
- 72 - ΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- 73 - ΣΚΑΙ
- 74 - ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ
- 75 - ΗΣΑΠ Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ
- 76 - ΔΕΚΑΕΠΤΑ
- 77 - ΕΣΤΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ
- 78 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
- 79 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ
- 80 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ
- 81 -
- 82 - ΝΑΤ
- 83 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ
- 84 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 85 - ΗΣΑΠ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
- 86 -