λεωφορείο Διαδρομή 171 - 171: ΒΑΡΚΙΖΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ) - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ (ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ)
- 2 - ΛΟΥΝΑ-ΠΑΡΚ
- 3 - ΒΑΡΚΙΖΑ
- 4 - ΣΟΥΝΙΟΥ
- 5 - ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΟΝΟΣ
- 6 - ΚΥΠΡΟΥ
- 7 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 8 - ΠΛ. ΔΗΜΑ
- 9 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 10 - Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 11 - ΔΙΛΟΦΟ
- 12 - ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ
- 13 - ΞΑΝΘΟΥ
- 14 - ΜΕΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- 15 - ΚΑΛΥΜΝΟΥ
- 16 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
- 17 - ΠΑΛΑΜΑ
- 18 - ΠΡΟΟΔΟΥ
- 19 - ΝΙΡΒΑΝΑ
- 20 - ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
- 21 - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
- 22 - ΚΡΙΤΩΝΟΣ
- 23 - ΙΛΙΟΥ
- 24 - ΑΝΘΕΩΝ
- 25 - ΑΡΙΣΤΙΠΠΟΥ
- 26 - ΑΧΙΛΛΕΩΣ
- 27 - ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 28 - ΤΡΟΧΑΙΑ
- 29 - ΣΟΦΙΑΣ ΒΕΜΠΟ
- 30 - ΙΣΜΗΝΗΣ
- 31 - ΓΕΦΥΡΑ
- 32 - ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ
- 33 - ΑΜΕΡΙΚΑΝΙΚΗ ΒΑΣΗ
- 34 - ΛΑΒΑΣΣΑ
- 35 - 6η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΕΩΣ
- 36 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
- 37 - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
- 38 - 6η ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
- 39 - ΣΤ. ΕΛΛΗΝΙΚΟ
- 40 - ΓΕΦΥΡΑ
- 41 - ΙΣΜΗΝΗΣ
- 42 - ΜΙΑΟΥΛΗ
- 43 - ΤΡΟΧΑΙΑ
- 44 - ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑ
- 45 - ΑΧΙΛΛΕΩΣ
- 46 - ΑΝΔ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
- 47 - ΑΝΘΕΩΝ
- 48 - ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ
- 49 - ΣΠΕΤΣΩΝ
- 50 - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
- 51 - ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
- 52 - ΝΙΡΒΑΝΑ
- 53 - ΠΡΟΟΔΟΥ
- 54 - ΠΑΛΑΜΑ
- 55 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
- 56 - ΚΑΛΥΜΝΟΥ
- 57 - ΜΕΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- 58 - ΞΑΝΘΟΥ
- 59 - ΣΤΡΟΦΗ
- 60 - ΑΝΔΡΟΥ
- 61 - ΔΙΛΟΦΟ
- 62 - Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 63 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 64 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΑΡΗΣ
- 65 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 66 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 67 - ΚΥΠΡΟΥ
- 68 - ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΟΝΟΣ
- 69 - ΣΟΥΝΙΟΥ
- 70 - ΒΑΡΚΙΖΑ
- 71 - ΛΟΥΝΑ-ΠΑΡΚ
- 72 - ΤΕΡΜΑ (ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ)