λεωφορείο Διαδρομή 130 - 130: ΠΕΙΡΑΙΑΣ → Ν. ΣΜΥΡΝΗ → ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - ΚΛΕΙΣΟΒΗΣ
- 3 - ΣΚΑΛΑΚΙΑ
- 4 - ΣΧΟΛΕΙΑ
- 5 - ΒΡΥΩΝΗ
- 6 - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
- 7 - ΣΚΟΥΖΕ
- 8 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
- 9 - ΠΛ. ΚΟΡΑΗ
- 10 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
- 11 - ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΟΥ
- 12 - ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
- 13 - ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ
- 14 - ΤΖΑΒΕΛΛΑ
- 15 - 17η ΣΤΑΣΗ
- 16 - ΗΣΑΠ Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ
- 17 - ΑΚΤΑΙΟΝ
- 18 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 19 - ΜΑΚΡΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ
- 20 - ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ
- 21 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
- 22 -
- 23 - ΑΘΗΝΑΙΩΝ
- 24 -
- 25 - ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ
- 26 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΤΑΒΑΡΗ
- 27 -
- 28 - 1η ΓΟΡΓΟΠΟΤΑΜΟΥ
- 29 -
- 30 - ΣΟΦΙΑ ΜΠΕΦΟΝ
- 31 -
- 32 - ΚΡΗΤΗΣ
- 33 -
- 34 - 3η ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
- 35 -
- 36 - 2η ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
- 37 -
- 38 - 1η ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
- 39 -
- 40 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
- 41 -
- 42 - ΘΡΑΚΗΣ
- 43 -
- 44 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 45 -
- 46 - 1η ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
- 47 -
- 48 - ΣΤΡΟΦΗ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
- 49 -
- 50 - ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ
- 51 -
- 52 - ΠΑΛΑΙΟ ΤΕΡΜΑ
- 53 -
- 54 - ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
- 55 -
- 56 - 2η ΝΑΥΣΙΚΑΣ
- 57 -
- 58 - 1η ΝΑΥΣΙΚΑΣ
- 59 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΝΤΑΒΑΡΗ
- 60 -
- 61 - ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ
- 62 -
- 63 - ΧΑΡΙΤΩΝ
- 64 - ΔΕΛΤΑ
- 65 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
- 66 - ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ
- 67 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 68 - ΣΚΑΙ
- 69 - ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ
- 70 - ΗΣΑΠ Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ
- 71 - ΔΕΚΑΕΠΤΑ
- 72 - ΕΣΤΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ
- 73 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
- 74 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ
- 75 - ΠΛ. ΚΟΡΑΗ
- 76 - 2ας ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ
- 77 -
- 78 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 79 - ΤΕΛΩΝΕΙΟ
- 80 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 81 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 82 - ΣΚΟΥΖΕ
- 83 - ΒΡΥΏΝΗ