λεωφορείο Διαδρομή 120 - 120: ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ ΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΑΡΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ
- 2 - ΑΝΤ. ΚΙΟΥΣΗ
- 3 - ΑΓ. ΡΑΦΑΗΛ
- 4 - 2η ΑΤΤΙΚΗΣ
- 5 - 1η ΑΤΤΙΚΗΣ
- 6 - Χ. ΝΤΟΥΝΗ
- 7 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 8 - ΑΓΡ. ΣΥΝ/ΣΜΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
- 9 - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ
- 10 - ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΜΑ
- 11 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 12 - ΑΔΡΙΑΝΟΥ
- 13 - ΑΓΑΛΜΑ
- 14 - ΠΛ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
- 15 - ΑΝΑΛΗΨΗΣ
- 16 - ΠΑΛ. ΤΕΡΜΑ
- 17 - 1η ΝΕΟ ΤΕΡΜΑ
- 18 - ΠΛ. 9ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
- 19 - ΒΙΟΚΕΦ
- 20 - ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 21 - 1η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 22 -
- 23 - 2η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 24 -
- 25 - 3η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 26 -
- 27 - 4η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 28 -
- 29 - 5η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 30 - 3η ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 31 - 2η ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 32 - 1η ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 33 - 2η ΔΙΑΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 34 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 35 - ΑΜΦΙΤΡΙΤΗΣ
- 36 - ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ
- 37 - ΨΗΛΟΚΟΡΥΦΗ
- 38 - ΓΑΛΗΝΗ
- 39 - ΑΙΓΙΝΗΣ
- 40 - ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ
- 41 - ΑΜΟΡΓΟΥ
- 42 - ΚΥΚΛΑΔΩΝ
- 43 - ΣΧ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
- 44 - ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
- 45 - ΚΑΤΣΙΚΗ
- 46 - ΒΕΝΖΙΝΗ
- 47 - ΔΥΡΡΑΧΙΟΥ
- 48 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 49 - Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 50 - ΔΙΛΟΦΟ
- 51 - ΔΡΑΓΑΤΣΑΝΙΟΥ
- 52 - ΞΑΝΘΟΥ
- 53 - ΜΕΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- 54 - ΚΑΛΥΜΝΟΥ
- 55 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
- 56 - ΠΑΛΑΜΑ
- 57 - ΠΡΟΟΔΟΥ
- 58 - ΝΙΡΒΑΝΑ
- 59 - ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
- 60 - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
- 61 - ΚΡΙΤΩΝΟΣ
- 62 - ΟΜΗΡΟΥ
- 63 - ΠΑΝΔΡΟΣΟΥ
- 64 - ΕΦΟΡΙΑ
- 65 - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
- 66 - ΠΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
- 67 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ