λεωφορείο Διαδρομή 120 - 120: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ ΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 2 - ΝΑΥΣΙΚΑ
- 3 - ΑΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
- 4 - ΔΙΑΔΟΧΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
- 5 - ΠΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
- 6 - ΚΥΠΡΟΥ
- 7 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 8 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 9 - ΠΑΝΔΡΟΣΟΥ
- 10 - ΟΜΗΡΟΥ
- 11 - ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗ
- 12 - ΣΠΕΤΣΩΝ
- 13 - ΑΡΤΕΜΙΔΟΣ
- 14 - ΣΩΚΡΑΤΟΥΣ
- 15 - ΝΙΡΒΑΝΑ
- 16 - ΠΡΟΟΔΟΥ
- 17 - ΠΑΛΑΜΑ
- 18 - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
- 19 - ΚΑΛΥΜΝΟΥ
- 20 - ΜΕΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
- 21 - ΞΑΝΘΟΥ
- 22 - ΣΤΡΟΦΗ
- 23 - ΑΝΔΡΟΥ
- 24 - ΔΙΛΟΦΟ
- 25 - Β' ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 26 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 27 - ΔΥΡΡΑΧΙΟΥ
- 28 - ΒΕΝΖΙΝΗ
- 29 - ΚΑΤΣΙΚΗ
- 30 - ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
- 31 - ΣΧ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
- 32 - ΚΥΚΛΑΔΩΝ
- 33 - ΑΜΟΡΓΟΥ
- 34 - ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ
- 35 - ΑΙΓΙΝΗΣ
- 36 - ΓΑΛΗΝΗ
- 37 - ΨΗΛΟΚΟΡΥΦΗ
- 38 - ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ
- 39 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ
- 40 - 2η ΔΙΑΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 41 - 1η ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 42 - 2η ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 43 - 3η ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ
- 44 - 5η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 45 -
- 46 - 4η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 47 -
- 48 - 3η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 49 -
- 50 - 2η ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 51 -
- 52 - ΗΦΑΙΣΤΟΥ
- 53 - ΒΙΟΚΕΦ
- 54 - ΠΛ. 9ης ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ
- 55 - 1η Ν. ΤΕΡΜΑΤΟΣ
- 56 - 1η ΝΕΟ ΤΕΡΜΑ
- 57 - ΠΑΛ. ΤΕΡΜΑ
- 58 - ΑΝΑΛΗΨΗ
- 59 - ΠΛΑΤΕΙΑ
- 60 - ΠΛ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
- 61 - ΑΓΑΛΜΑ
- 62 - ΑΔΡΙΑΝΟΥ
- 63 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 64 - ΠΑΡΑΚΡΑΤΗΜΑ
- 65 - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ
- 66 - ΑΓΡ. ΣΥΝ/ΣΜΟΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
- 67 - ΔΕΗ
- 68 - 1η ΑΤΤΙΚΗΣ
- 69 - 2η ΑΤΤΙΚΗΣ
- 70 - ΑΓ. ΡΑΦΑΗΛ
- 71 - ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ 1
- 72 - ΤΕΡΜΑ