λεωφορείο Διαδρομή 115 - 115: ΚΙΤΣΙ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΤΕΡΜΑ
- 2 - 1η ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
- 3 - 2η ΗΡΑΚΛΕΟΥΣ
- 4 - ΕΛΛΗΣ
- 5 - 1η ΑΝΔΡΟΥ
- 6 - 2η ΑΝΔΡΟΥ
- 7 - ΨΗΛΟΚΟΡΥΦΗ
- 8 - ΓΑΛΗΝΗ
- 9 - ΑΙΓΙΝΗΣ
- 10 - ΗΡΑΚΛΕΙΔΩΝ
- 11 - ΑΜΟΡΓΟΥ
- 12 - ΚΥΚΛΑΔΩΝ
- 13 - ΣΧ. ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
- 14 - ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ
- 15 - ΚΑΤΣΙΚΗ
- 16 - ΒΕΝΖΙΝΗ
- 17 - ΝΙΚ. ΠΛΑΣΤΗΡΑ
- 18 - ΓΕΩΡ. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ
- 19 - ΕΘΝ. ΑΝΤΙΣΤΑΣΕΩΣ
- 20 - ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
- 21 - ΑΓΩΝΙΣΤΩΝ
- 22 - ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ
- 23 - ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΒΑΡΗΣ
- 24 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 25 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 26 - ΚΥΠΡΟΥ
- 27 - ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΟΝΟΣ
- 28 - ΣΟΥΝΙΟΥ
- 29 - ΠΛ. ΒΑΡΚΙΖΑΣ
- 30 - ΜΥΣΤΡΑΛ
- 31 - ΚΑΝΑΡΙΑ
- 32 - ΚΑΜΠΙΝΓΚ ΒΑΡΚΙΖΑΣ
- 33 - Β' ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ
- 34 - Α' ΛΙΜΑΝΑΚΙΑ
- 35 - ΛΙΜΝΗ
- 36 - ΑΓ. ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ
- 37 - ΠΛΑΖ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
- 38 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 39 - ΛΟΚ
- 40 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΚΑΒΟΥΡΙΟΥ
- 41 - ΟΥΡΑΝΟΥ
- 42 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 43 - ΞΕΝ. ΚΑΒΟΥΡΙ
- 44 - ΠΗΓΑΔΑΚΙΑ
- 45 - Β' ΠΛΑΖ ΒΟΥΛΑΣ
- 46 - ΓΑΛΗΝΗ
- 47 - ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ
- 48 - ΠΕΥΚΟ
- 49 - ΝΗΡΕΩΣ
- 50 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
- 51 - Α' ΠΛΑΖ ΒΟΥΛΑΣ
- 52 - ΠΙΚΠΑ
- 53 - ΑΣΤΕΡΙΑ
- 54 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 55 - ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ
- 56 - ΠΛ. ΓΛΥΦΑΔΑΣ
- 57 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ