λεωφορείο Διαδρομή 049 - 049: ΟΜΟΝΟΙΑ → ΠΕΙΡΑΙΑΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 -
- 2 - ΤΕΡΜΑ(ΟΜΟΝΟΙΑ)
- 3 -
- 4 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 5 - ΜΕΝΑΝΔΡΟΥ
- 6 - ΙΚΑ
- 7 - ΙΚΑ
- 8 - ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ
- 9 - ΘΕΡΜΟΠΥΛΏΝ
- 10 - ΠΑΛΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
- 11 -
- 12 - ΦΩΤΑΕΡΙΟ
- 13 -
- 14 - ΚΑΜΠΑ
- 15 -
- 16 - ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
- 17 -
- 18 - ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ
- 19 - ΕΛΟΥΛΟΥ
- 20 -
- 21 - ΕΡΓΩΝ
- 22 -
- 23 - ΤΑΥΡΟΣ
- 24 -
- 25 - ΣΦΑΓΕΙΑ
- 26 -
- 27 - ΒΙΟΧΑΛΚΟ
- 28 -
- 29 - ΣΧΟΛΗ ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
- 30 -
- 31 - ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ ΑΣΚΤ;ΥΦΑΝΤΗΡΙΑ
- 32 -
- 33 - ΖΗΛΑΚΟΥ
- 34 -
- 35 - ΝΕΑ ΛΑΧΑΝΑΓΟΡΑ
- 36 -
- 37 - ΜΟΣΧΑΤΟ
- 38 -
- 39 - ΜΟΣΧΑΤΟ
- 40 -
- 41 - ΨΥΓΕΙΑ
- 42 -
- 43 - ΓΕΦΥΡΑ
- 44 -
- 45 - ΙΟΝ
- 46 -
- 47 - ΑΠΟΛΛΩΝ
- 48 -
- 49 - ΕΛΑΙΣ
- 50 -
- 51 - ΧΡΩΠΕΙ
- 52 - ΚΕΡΑΝΗΣ
- 53 - ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
- 54 -
- 55 - ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
- 56 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ
- 57 - ΠΛ. ΚΟΡΑΗ
- 58 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
- 59 - ΦΙΛΕΛΛΗΝΩΝ
- 60 - ΒΡΥΏΝΗ
- 61 - ΓΟΥΒΑ
- 62 - ΣΚΑΛΑΚΙΑ
- 63 - ΛΟΥΤΡΑ
- 64 - ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΕΙΟ
- 65 - ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ
- 66 -
- 67 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ