λεωφορείο Διαδρομή 035 - 035 ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΑΥΡΟΣ - ΟΑΣΑ
στάσεις λεωφορείων
- 1 - ΑΝΩ ΚΥΨΕΛΗ
- 2 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 3 - ΠΑΛ. ΤΕΡΜΑ
- 4 - ΦΙΛΟΤΙΜΟΥ
- 5 - ΣΚΥΡΟΥ
- 6 - ΖΑΚΥΝΘΟΥ
- 7 - ΛΕΥΚΑΔΟΣ
- 8 - ΣΧΟΛΗ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ
- 9 - ΒΡΑΙΛΑ
- 10 - ΜΕΤΣΟΒΟΥ
- 11 - ΠΛ. ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ
- 12 - ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
- 13 - ΟΜΟΝΟΙΑ
- 14 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 15 - ΑΓΟΡΑ
- 16 - ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
- 17 - ΣΤΑΘΜΟΣ ΗΣΑΠ ΘΗΣΕΙΟ
- 18 - ΘΕΡΜΟΠΥΛΩΝ
- 19 - ΘΕΡΜΟΠΥΛΏΝ
- 20 - ΠΑΛΑΙΑ ΑΓΟΡΑ
- 21 - ΙΚΑ
- 22 - ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ
- 23 - ΜΠΡΑΒΟΥ
- 24 - ΣΤ. ΗΣΑΠ ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
- 25 - ΑΘΗΝΑΔΩΡΟΥ
- 26 - ΓΕΦΥΡΕΣ
- 27 - ΣΤΡΟΦΗ
- 28 - ΘΡΑΚΗΣ
- 29 - ΑΓ. ΣΟΦΙΑ
- 30 - ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
- 31 - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ