Δρόμους της Ελλάδα
Αρχική σελίδα
Πόλεις
Η τοποθεσία μου
Δρόμοι
Δρομολόγια λεωφορείων
Επικοινωνήστε μαζί μας
ελληνικά
English
π.χ.
Ιερά Μονή Αγίων Αναργύρων - Μελισσότοπος, Δήμος Καστοριάς, Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς
,
Ζαλόγγου, Δήμος Παιονίας, Περιφερειακή Ενότητα Κιλκίς
Αρχική σελίδα
» » Δρομολόγια λεωφορείων
Εμφάνιση χάρτη
Γραμμές λεωφορείων στην Περιφερειακή Ενότητα Δυτικού Τομέα Αθηνών
Ε15 ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ ← ΤΕΙ ΑΘΗΝΩΝ (Σχολική - Express)
ΟΑΣΑ
ΟΑΣΑ
700 ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ (ΑΓΙΑ ΤΡΙΑΔΑ) → ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ (κυκλική)
719: ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ → ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ → ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
720: ΑΝΑΚΑΣΑ → ΣΤ. ΑΤΤΙΚΗ → ΑΝΑΚΑΣΑ
730: ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΗΓΗ → ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ → ΛΟΦΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ
731: ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ → ΜΕΤΡΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ → ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ → ΔΑΣΟΣ
731: ΔΑΣΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ → ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ → ΜΕΤΡΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ → ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
747: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ → ΣΤ. ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ → ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
837: ΑΝΩ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ - ΣΤ. ΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ - ΑΝΩ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ
890: ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ → ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ
890: ΣΤ. ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ → ΝΑΥΠΗΓΕΙΑ ΣΚΑΡΑΜΑΓΚΑ
892: ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ → ΧΑΪΔΑΡΙ → ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ → ΙΛΙΟΝ
892: ΙΛΙΟΝ → ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ → ΧΑΪΔΑΡΙ → ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑ
Α11: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ → ΙΛΙΟΝ → ΠΛ. ΒΑΘΗΣ (Μέσω ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ)
Α13 ΟΜΟΝΟΙΑ ← ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
Α15: ΣΤΑΘΜΟΣ ← ΛΑΡΙΣΗΣ ΔΑΣΟΣ
Α15: ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ → ΔΑΣΟΣ
Β11: ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ → ΙΛΙΟΝ → ΠΛ. ΒΑΘΗ
Β11: ΠΛ. ΒΑΘΗ → ΙΛΙΟΝ → ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ
Β15: ΠΑΛΑΤΑΚΙ → ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ
Β15: ΣΤΑΘΜΟΣ ΛΑΡΙΣΗΣ → ΠΑΛΑΤΑΚΙ
Γ10 ΑΝΑΚΑΣΑ - ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΑΘΗΣ (κυκλική)
Δήμος Αγίων Αναργύρων – Καματερού -> 4 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Αιγάλεω -> 1 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Περιστερίου -> 7 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Χαϊδαρίου -> 1 Δρομολόγια λεωφορείων