Δρόμους της Ελλάδα
Αρχική σελίδα
Πόλεις
Η τοποθεσία μου
Δρόμοι
Δρομολόγια λεωφορείων
Επικοινωνήστε μαζί μας
ελληνικά
English
π.χ.
"The fear of the goats", Δήμος Καισαριανής, Περιφερειακή Ενότητα Κεντρικού Τομέα Αθηνών
,
Σοφοκλέους, Σταυρός, Κοινότητα Σταυρού, Δήμος Λαμιέων
Αρχική σελίδα
» » Δρομολόγια λεωφορείων
Εμφάνιση χάρτη
Γραμμές λεωφορείων στην Περιφερειακή Ενότητα Ανατολικής Αττικής
307: ΠΡΟΑΣΤ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ → ΓΛ. ΝΕΡΑ → ΣΤ. Δ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
307: ΣΤ. Δ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΓΛ. ΝΕΡΑ → ΠΡΟΑΣΤ.ΚΟΡΩΠΙΟΥ
301B: ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΠΕΝΤΕΛΗ → ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
302: ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΓΕΡΑΚΑΣ → ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
304: ΑΡΤΕΜΙΣ (ΒΡΑΥΡΩΝΑ) → ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
304: ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ → ΑΡΤΕΜΙΣ (ΒΡΑΥΡΩΝΑ)
305: ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ) → ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
305: ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ → ΑΡΤΕΜΙΣ (ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
306: ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΔΗΜΠΑΛΑΝΑ ΓΕΡΑΚΑ → ΣΤ.ΔΟΥΚ.ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
308: ΚΟΡΩΠΙ → ΠΑΙΑΝΙΑ → ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
308: ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ → ΠΑΙΑΝΙΑ → ΚΟΡΩΠΙ
314: ΠΑΛΛΗΝΗ → ΝΟΜ. ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ → ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
316: ΑΡΤΕΜΙΣ → ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ
316: ΣΤ. ΝΟΜΙΣΜΑΤΟΚΟΠΕΙΟ → ΑΡΤΕΜΙΣ
319: ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ → ΕΚΠΤ. ΧΩΡΙΟ ΣΠΑΤΑ → ΣΤ. ΔΟΥΚ. ΠΛΑΚΕΝΤΙΑΣ
324: ΑΝΘΟΥΣΑ → ΚΑΝΤΖΑ → ΑΝΘΟΥΣΑ
326: ΣΤ. ΚΑΝΤΖΑ → ΑΡΤΕΜΙΣ → ΣΤ. ΚΑΝΤΖΑ
507: ΣΤΑΜΑΤΑ → ΡΟΔΟΠΟΛΗ → ΖΗΡΙΝΕΙΟ
509: ΖΗΡΙΝΕΙΟ → ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ → ΚΡΥΟΝΕΡΙ
509: ΚΡΥΟΝΕΡΙ → ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ → ΖΗΡΙΝΕΙΟ
536: ΖΗΡΙΝΕΙΟ ← ΔΙΟΝΥΣΟΣ
536: ΖΗΡΙΝΕΙΟ → ΔΙΟΝΥΣΟΣ
740: ΟΑΚΑ → ΣΚΑ → ΑΧΑΡΝΑΙ → ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟ
740: ΟΑΚΑ → ΣΚΑ → ΑΧΑΡΝΑΙ → ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟ [ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΑΓΩΝΑ - ΟΑΚΑ]
740: ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟ → ΣΚΑ → ΑΧΑΡΝΑΙ → OAKA
740: ΟΛΥΜΠ. ΧΩΡΙΟ → ΣΚΑ → ΑΧΑΡΝΑΙ → OAKA [ΕΝΑΛΛΑΚΤΙΚΗ ΛΟΓΩ ΑΓΩΝΑ - ΟΑΚΑ]
755: ΑΧΑΡΝΑΙ → ΣΤ. ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΑ → ΑΧΑΡΝΑΙ
A5-Α5: ΑΝΘΟΥΣΑ → ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ → ΑΚΑΔΗΜΙΑ
X97: ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ → ΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟ [EXPRESS]
http://ktelattikis.gr
Lavrio - Airport
ΟΑΣΑ
ΚΤΕΛ Αττικής
115: ΚΙΤΣΙ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ
116: ΚΙΤΣΙ - ΒΑΡΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ
120: ΓΛΥΦΑΔΑ - ΒΑΡΗ - ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ ΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ
120: ΠΡΟΑΣΤΙΑΚΟΣ ΣΤ. ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΑΡΗ - ΓΛΥΦΑΔΑ
122: ΣΑΡΩΝΙΔΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ
171: ΒΑΡΚΙΖΑ - ΣΤ. ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗ (ΚΥΚΛΙΚΗ)
ΟΑΣΑ
310: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΝΕΑ ΜΑΚΡΗ-ΡΑΦΗΝΑ-ΜΑΤΙ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΟΣΥ
Α1: ΒΟΥΛΑ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Α2: ΒΟΥΛΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ (ΜΕΣΩ Λ. ΑΜΦΙΘΕΑΣ)
Δήμος Αχαρνών -> 13 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Βάρης - Βούλας - Βουλιαγμένης -> 2 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Διονύσου -> 1 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Κρωπίας -> 2 Δρομολόγια λεωφορείων
Δήμος Σπάτων - Αρτέμιδος -> 2 Δρομολόγια λεωφορείων